• Ваша цінова пропозиція порожня
Магія каменю
Якість для нас знаходиться на першому місці. Ми видобуваємо наші блоки з найкращих кар'єрів по всьому світу. Регулярний огляд і ретельний відбір п. Мазрека гарантує, що з таких країн, як Бразилія, Мексика, Південна Африка, Єгипет, Пакистан, Іран, Китай, Туреччина, Італія, Франція та Норвегія, ми довеземо вам тільки найкраще.

 

Краса, стійкість і подих минулого. Відкрийте камінь для свого дому

Камінь – це перлина інтер’єру та винятковий будівельний матеріал. Завдяки своїй красі, унікальним властивостям та інвестиційній цінності камінь є священним Граалем серед природних матеріалів, а в будівництві та дизайні як історично, так і нині займає виняткове місце. 

Ви можете помилуватися та використати понад 500 видів натурального каменю в різних видах поверхневої обробки від глянцевої до шорсткої, нековзкої поверхні. Доторкніться до історії, пізнайте силу природи, надихніться красою каменю.

Пошук каменю звучить як пригода. Я правий чи це чисто бізнес?

Подорож за каменем – це саме та пригода, якою вона насправді є. Це подорож різними, часто віддаленими куточками світу, де я шукаю найкрасивіші та високоякісні камені.

 

Ви багато подорожуєте? Ви їздите всюди сам?

Усі камені вибираю я. У міру зростання компанії я все більше часу проводив у дорозі, тому мене часто супроводжує моя дружина Інгрід. Також зі мною працювала компанія під час моєї лютневої подорожі до Індії, де ми кілька тижнів вибирали камені.

 

Що ви шукали в Індії?

Індія є батьківщиною граніту та мармуру, двох каменів, з якими я працюю найчастіше. Граніт дуже твердий, стійкий до тепла, плям, подряпин, мені подобається з ним працювати. Мармур один з найкрасивіших каменів, він чистий і елегантний, тим паче в Індії я можу знайти його в красивих колірних гаммах.

Але Індія також має для мене особисту цінність. Саме вона породила в мені іскру після відкриття. Свої перші камені я привіз звідти в 96 році.

 

Перед кожною поїздкою у вас є точне уявлення, який камінь ви шукаєте?

Я вже багато років знаю, що знайду винятковий граніт на півдні Індії та мармур на півночі. Коли я кудись подорожую, я зазвичай їду цілеспрямовано і не повернуся додому, поки не куплю те, за чим приїхав.

 

Отже, ви цілеспрямовано приїжджаєте в якусь країну, конкретний кар’єр із уявленням про те, що і скільки ви збираєтеся купити? Купуєте і повертаєтеся додому? Як у супермаркеті?

Це не зовсім так. Камені мають різну красу та різну якість. Я вибираю кар’єри, де сподіваюся знайти найкраще, але не завжди виходить легко і швидко. Іноді знайти потрібний камінь для Адріатики буває складніше, оскільки якість для мене є цінністю, де я не йду на компроміси.

"ЯКІСТЬ ДЛЯ МЕНЕ Є ЦІННІСТЮ, ДЕ Я НЕ ЙДУ НА КОМПРОМІСИ."

 

Отже, каміння та кар’єри ви добре знаєте. А чи може бути так, щоб вас щось здивувало, що ви відкриєте щось нове?

Мені подобається відкривати щось нове. У подорожах я завжди все роздивляюся, і іноді мені вдається знайти щось особливе, що здивує навіть мене.

 

Куди ще ви їздите "за покупками"?

Індія для мене найпривабливіша, але я також подорожую до Туреччини, Ірану, Пакистану, південної Африки, Бразилії та навіть Скандинавії.